Nominácia Osobností Gymnázia

Vitajte na stránke určenej na zber nominácií kandidátov na Osobnosti Gymnázia 2023. Nominácie prijímame do 27. 4. 2023. 

K 25. 4. 2023 sme prijali 13 nominácií. Gratulujeme nominovaným: David Jahôdka 4B, Samuel Boško 4B, Marek Hajdík 4C, Šárka Štefániková 3A, Oliver German 3A, David Kršík 3A, Martin Haninec 3B, Alexandra Karvašová septima, Dorota Bulandová septima, Adela Zboranová septima, Zuzana Jakubová 2A, Jakub Buzalka 2C, Andrea Babíncová 2C, Pavol Ragula 2C, Alex Varhaník 1C, Adrián Horný 1C, Adela Bošková kvinta, Lila Manišová tercia, Karolína Hrenáková tercia.

Osobnosťou Gymnázia je žiak, ktorý:
je vzorom pre svojich spolužiakov v prospechu; a zároveň
preukázal výnimočnosť svojich kvalít mimo rámec požiadaviek na vzorový prospech (napr. v oblastiach: viacjazyčnosť; matematika, prírodné vedy, technológie a inžinierstvo; informačné a komunikačné technológie; podnikateľské myslenie; kultúra; zdravie a pohyb; aktívne občianstvo; rozvoj osobnosti a kooperatívne správanie sa).

Konečný výber (max.) 8 ocenených Osobností vykoná Správna rada AD ASTRA spomedzi finalistov odporučených predmetovými komisiami a Školským parlamentom. Výsledky budú vyhlásené na slávnostnom finále 26.5.2023.

Nominácie prijímame od pedagógov Gymnázia v Považskej Bystrici a zástupcov Školského parlamentu (Žiackej školskej rady) pri Gymnáziu v Považskej Bystrici. Ak nepatríte ani do jednej z týchto skupín a chcete podať nomináciu, kontaktujte nás tu>>>  

Ak chcete pristúpiť k nominácii, kliknite na obrázok nižšie. Presmeruje Vás na online nominačný formulár.

Nominácia osobnosti Gymnázia 

Nomináciu môžete vykonať aj prostredníctvom offline formulára (stiahnite si ho vo formáte .docx tu>>>). Vyplnený formulár doručte na našu adresu tu>>>, alebo do kancelárie riaditeľa Gymnázia.

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie