Osobnosti Gymnázia

Osobnosť GymnáziaProjekt je zameraný na zviditeľnenie talentov Gymnázia Považská Bystrica.

Ocenením študentských osobností chceme motivovať mladých ľudí k rozvoju svojho talentu. Chceme zviditeľniť výsledky Gymnázia aj mimo školu. Zamestnávatelia v regióne, vedenie mesta Považská Bystrica aj úspešní absolventi Gymnázia majú ďalšiu možnosť ovplyvniť výchovu budúcich lídrov.

Osobnosťou Gymnázia je žiak, ktorý • je vzorom pre svojich spolužiakov v prospechu; a zároveň • preukázal výnimočnosť svojich kvalít mimo rámec požiadaviek na študijné výsledky, či už je to vo vzdelávacích aktivitách, alebo ako aktívny občan a člen komunity, v ktorej pôsobí.

V spolupráci s učiteľmi, Školským parlamentom a na návrh predmetových komisií o konečnom výbere Osobností Gymnázia rozhoduje správna rada AD ASTRA n.o.

Od roku 2022 oceňujeme aj Učiteľskú osobnosť Gymnázia. Je to učiteľ/učiteľka, ktorá preukázala výnimočnosť svojich učiteľských a osobnostných kvalít. Proces výberu je podobný, ako u študentských osobností. Konečné rozhodnutie robí správna rada AD ASTRA n.o.

Slávnostné udeľovanie ocenení je významnou udalosťou v živote školy. Koná sa pod záštitou primátora mesta Považská Bystrica. Zástupcovia partnerských firiem odovzdali ocenenia študentským aj učiteľským osobnostiam na slávnostnom finále 30. mája 2024.

OG 2024 partneri

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie