Financovanie

AD ASTRA, n.o. je prijímateľom 2% dane. Okrem toho získava finance z darov fyzických aj právnických osôb, z príjmov z charitatívnej reklamy a z malých grantov. Využíva ich na podporu aktivít, ktoré sa z rozpočtu školy nefinancujú. Prehľad o podporených aktivitách je súčasťou každej výročnej správy, ktorú AD ASTRA, n.o. predkladá Obvodnému úradu v Trenčíne, zverejňuje v obchodnom vestníku a je aj tu na našich webovských stránkach.

Všetkým darcom ďakujeme za podporu dobrej veci. Každý, kto považuje rozvoj talentu mladých ľudí za dôležitú súčasť vzdelávacieho procesu, nás môže vyhľadať a podporiť. Údaje potrebné na poskytnutie daru sú uvedené nižšie. Vzory darovacej zmluvy a zmluvy o charitatívnej reklame máme pripravené. Kontaktujte nás.

Obchodné meno (názov): AD ASTRA n.o.
Sídlo: Ul. Školská 234/8, 01701 Považská Bystrica
Právna forma: nezisková organizácia
IČO: 35656492
DIČ: 2020981391
Bankové spojenie: VÚB a.s.
Číslo účtu (IBAN): SK46 0200 0000 0003 8504 5372
Email: adastra.no @ outlook.com
Štatutárny zástupca: Ing. Oldřich Vaňous, riaditeľ AD ASTRA, n.o.

 

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie