Ľudia

Sme skupina nadšencov, ktorým záleží na tom, aby Gymnázium Považská Bystrica malo čo najlepšie podmienky pre rozvoj talentu svojich študentov. Základ nášho malého tímu tvoria absolventi, ktorým gymnázium ostalo také blízke, že sa rozhodli ho aj naďalej podporovať. Zabezpečujeme koordináciu projektov, chod organizácie aj financovanie projektov.

 

Vladimír Kollár

Vladimír Kollár

Vlado je je absolventom Gymnázia Považská Bystrica. Vyštudoval Ekonomickú univerzitu. Pracuje ako personálny riaditeľ v thyssenkrupp rothe erde Slovakia, a.s. Baví ho literatúra faktu, rodina, rekreačný rybolov a sálový futbal. Je predsedom správnej rady AD ASTRA n.o.

Václav Barbosa

Václav Barbosa

Vašo je absolventom Gymnázia Považská Bystrica. Vyštudoval finančný manažment, pôsobil vo firemnom bankovníctve ako vzťahový manažér a akvizičný riaditeľ. Aktuálne sa s partnermi venuje spoločnosti ProLife Centrum s.r.o., ktorá prevádzkuje Lekáreň u Broja a Zdravotné stredisko ProLife. Odmala "futbaluje" a je športovec všeho druhu. Okrem práce a koníčkov sa venuje manželke, psovi a je vášnivým otcom dvoch úžasných detí. Vašo je vždy ochotný pomôcť a zapojiť sa do dobročinných aktivít, najčastejšie pre KC Cooltajner. A je člen správnej rady AD ASTRA n.o.

Martin Pavlík

Martin Pavlík

Martin pochádza z Považskej Bystrice. Žije tu spolu so svojou manželkou a 5 deťmi. Je absolventom Obchodnej akadémie v Považskej Bystrici. Po ukončení pedagogickej fakulty Katolíckej univerzity v Ružomberku pracoval ako asistent poslanca NR SR a riadil súkromnú vzdelávaciu spoločnosť Partner Progress, s. r. o. Neskôr ako generálny riaditeľ 14 rokov viedol súkromnú akciovú spoločnosť Kúpele Nimnica, a. s. Od roku 2020 vedie spoločnosť Partner Progress, s. r. o. a Centrum celého človek ENOIA so sídlom v Považskej Bystrici. Vo svojom voľnom čase sa venuje rodine, hudbe, hre na organ a behu spolu so svojou manželkou. Je členom správnej rady AD ASTRA, n.o.

Lucia Bušfy

Lucia Bušfy

Lucia je absolventkou Gymnázia Považská Bystrica. Je zakladajúcim advokátom advokátskej kancelárie LEGAL POINT s.r.o. Riadi kanceláriu a zodpovedá za komunikáciu s klientmi. Špecializuje sa na právo obchodných spoločností, poistné spory, rozvody. Zastupuje klientov pred súdmi a ostatnými orgánmi a inštitúciami. Je revízorkou AD ASTRA n.o.

Oldřich Vaňous

Oldřich Vaňous

Oldo je absolventom Gymnázia Považská Bystrica. Pôvodne strojár, ale zakotvil pri vzdelávaní. Dlhé roky pracoval vo vrcholovom manažmente medzinárodnej vzdelávacej organizácie Junior Achievement. Je riaditeľom AD ASTRA n.o. Okrem toho pomáha študentom Gymnázia pri zlepšovaní anglickej konverzácie a pri praktickom vyučovaní predmetu Aplikovaná ekonómia. Ako asistent trénera pomáha Basketbalovému klubu Považská Bystrica pri tíme žiačok.

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie