Späť

Predstavujeme Osobnosti Gymnázia 2022

Pridané: 13.6.2022 22:21:03 Počet zobrazení: 1008

13 Jún 2022

V piatok 10. júna sa v sobášnej miestnosti mestského úradu konal druhý ročník odovzdávania ocenení talentovaným žiakom Gymnázia v Považskej Bystrici OSOBNOSTI GYMNÁZIA. Práve to zastrešuje nezisková organizácia AD ASTRA n.o., pričom pomocnú ruku s financiami jej podali viacerí sponzori. Záštitu nad slávnostným podujatím prebral primátor mesta Karol Janas, ktorý je bývalým absolventom tejto školy.

Predstavujeme Osobnosti Gymnázia 2022

Počas slávnostného udeľovania ocenení si dvanásť finalistov prevzalo darčeky z rúk zástupcov AD ASTRA n.o.. Osem z nich získalo ocenenie Osobnosť Gymnázia spolu s balíčkom, v ktorom si našli tablet a upomienkové predmety.

Ocenených vyberali členovia správnej rady AD Astra n.o. spomedzi finalistov navrhnutých predmetovými komisiami a Žiackou školskou radou. Spoločne sa uzniesli na udelenií ocenenia pre Adelu Boškovú, Jakuba Buzalku, Davida Kršíka, Alexandru Karvašovú, Valériu Kvaššayovú, Dávida Jahôdku, Luciu Kodríkovú a Nelu Nikmon.
- Je to skvelý nápad, ktorý veľmi oceňujem, - povedala držiteľka ocenenia OSOBNOSŤ GYMNÁZIA Valéria Kvaššayová. - Myslím si, že je to skvelý spôsob, ako ukázať našim spolužiakom a rovesníkom, že sa netreba báť urobiť niečo naviac a zapojiť sa do mimoškolských aktivít, - zdôraznila.

Po prvý raz sme ocenili aj Učiteľskú osobnosť Gymnázia. Je ňou Mgr. Ľubica Hanulíková. Podľa faktov, ktoré posudzovala správna rada AD ASTRA n.o., Ľubica najlepšie preukázala výnimočnosť svojich učiteľských a osobnostných kvalít.

OSOBNOSTI GYMNÁZIA 2022 - Profily ocenených študentov >>>

UČITEĽSKÁ OSOBNOSŤ GYMNÁZIA 2022 - Profil >>>

OSOBNOSTI GYMNÁZIA 2022 - Partneri >>>

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie