Späť

Osobnosti Gymnázia 2023 si prevzali ocenenia

Pridané: 29.5.2023 11:06:43 Počet zobrazení: 808

29 Máj 2023

V piatok 26. mája v sobášnej miestnosti mestského úradu vyvrcholil tretí ročník projektu OSOBNOSTI GYMNÁZIA. Pod záštitou primátora Považskej Bystrice si osem študentov a jeden člen pedagogického zboru prevzali svoje ocenenia z rúk partnerov podujatia.

Osobnosti Gymnázia 2023 si prevzali ocenenia

Ocenených vyberali členovia správnej rady AD Astra n.o. spomedzi finalistov navrhnutých predmetovými komisiami a Žiackou školskou radou. Spoločne sa uzniesli na udelení ocenenia Alexovi Varhaníkovi, Adriánovi Hornému, Pavlovi Ragulovi, Andrei Babíncovej, Zuzane Jakubovej, Oliverovi Germanovi, Marekovi Hajdíkovi a Samuelovi Boškovi. Profily Osobností 2023 nájdete tu>>>

Cenu Učiteľská osobnosť Gymnázia tento rok získala RNDr. Silvia Závadská. Podľa faktov, ktoré posudzovala správna rada AD ASTRA n.o., Silvia najlepšie preukázala výnimočnosť svojich učiteľských a osobnostných kvalít.
- Veľký potlesk, ktorým účastníci slávnostného finále privítali na pódiu pani Závadskú nás utvrdil v presvedčení, že sme vybrali správne, - vyjadril sa pán Václav Barbosa, člen správnej rady AD ASTRA n.o. - Ďakujem všetkým partnerom. Je dobré vidieť, že firmy v našom meste majú záujem podporiť náš projekt a jeho prostredníctvom aj výchovu budúcich lídrov, - dodal Barbosa.

Prekvapením tohoto ročníka bola odmena pre tých finalistov, ktorí už v minulých rokoch získali ocenenie Osobnosť Gymnázia. Pán Ivan Štefanec, poslanec EP a bývalý študent nášho Gymnázia pozval Luciu Kodríkovú, Davida Jahôdku, Davida Kršíka, Alexandru Karvašovú, Jakuba Buzalku a Adelu Boškovú na návštevu Európskeho parlamentu. AD ASTRA n.o. pre týchto výnimočných študentov zorganizuje obed s riaditeľom školy.

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie