Späť

Nominácie na Osobnosti Gymnázia 2023 sú otvorené

Pridané: 13.4.2023 13:41:53 Počet zobrazení: 1195

13 Apríl 2023

Učitelia a zástupcovia Školského paramentu (Žiackej školskej rady) majú možnosť nominovať kandidátov na žiacke a učiteľské Osobnosti Gymnázia 2023. Nominácie prijímame do 27.4.2023.

Nominácie na Osobnosti Gymnázia 2023 sú otvorené

Nomináciu je možné podať vyplnením online formulára na stránkach AD ASTRA n.o., alebo vyplniť offline formulár a vytlačený ho doručiť na adresu AD ASTRA. Ďalšie podrobnosti, zoznamy nominovaných a možnosti doručenia pre žiacke Osobnosti Gymnázia sú uvedené tu>>>, pre Učiteľské osobnosti Gymnázia tu>>>.

Nominovaných kandidátov posúdia predmetové komisie, Školský parlament a vedenie školy. Odporučia finalistov Správnej rade AD ASTRA n.o., ktorá vyberie jednu Učiteľskú osobnosť Gymnázia a (max.) 8 žiakov - Osobností Gymnázia 2023. Ocenenia im odovzdáme na na slávnostnom finále 26.5.2023. Viac o projekte tu>>>.

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie