Nominácia Učiteľskej osobnosti Gymnázia

Vitajte na stránke určenej na zber nominácií kandidátov na Učiteľskú osobnosť Gymnázia 2023. Nominácie prijímame do 27. 4. 2023. 

K 25. 4. 2023 sme prijali 9 nominácií. Gratulujeme nominovaným: Mgr. Miroslav Kuka, Mgr. Anna Jančová, RNDr. Silvia Závadská, PhDr. Valéria Bošková, Mgr. Erika Hrenáková, Mgr. Alena Honeková, Mgr. Jozef Šujak, Mgr. Zuzana Holincová, Mgr. Veronika Lagová, Mgr Rastislav Kručay.

Hľadáme učiteľa, ktorý preukázal výnimočnosť svojich učiteľských a osobnostných kvalít. Chceme sa od Vás dozvedieť, akým spôsobom preukázal výnimočnosť svojich kvalít (Je iniciatívny? Je inovatívny a používa netradičné metódy? Má zásluhy na propagácii a reprezentácii školy? Úspešne pripravuje žiakov na súťaže? Je osobnosťou? Presahujú výsledky jeho práce rámec školských povinností?). Pomôžte nám ho nájsť.

Konečný výber Učiteľskej osobnosti vykoná Správna rada AD ASTRA. Vyberie najlepšieho spomedzi finalistov odporučených vedením školy a Školským parlamentom. Výsledky budú vyhlásené 26.5.2023 na slávnostnom finále Osobnosti Gymnázia 2023.

Nominácie prijímame od pedagógov Gymnázia v Považskej Bystrici a zástupcov Školského parlamentu (Žiackej školskej rady) pri Gymnáziu v Považskej Bystrici. Ak nepatríte ani do jednej z týchto skupín a chcete podať nomináciu, kontaktujte nás tu>>>  

Ak chcete pristúpiť k nominácii, kliknite na obrázok nižšie. Presmeruje Vás na online nominačný formulár. 

Nominácia Učiteľská osobnosť Gymnázia

Nomináciu môžete vykonať aj prostredníctvom offline formulára (stiahnite si ho vo formáte .docx tu>>>). Vyplnený formulár doručte na našu adresu tu>>>, alebo do kancelárie riaditeľa Gymnázia.

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie