Naša trieda číta

Rozvíjame pozitívny vzťah k literatúre

Rozvíjame pozitívny vzťah k literatúre

Projekt Naša trieda číta prináša knihy do triedy. Vďaka triednej knižnici majú žiaci knihy v rámci svojho priestoru. Udržiavajú s nimi kontakt majú ich stále na dosah. Triedne knižnice sú deťom najbližšie. Nekladú im žiadne prekážky, môžu si v nich kedykoľvek listovať, a hlavne – sú v nich knihy pre radosť. Také, ktoré budú čítať, lebo budú samy chcieť. Vďaka pôsobeniu učiteľa a čítajúcim spolužiakom sú motivovaní čítať viac. Pod vedením pána učiteľa Šujaka sa do projektu zapojilo 18 terciánov a pod vedením pani učiteľky Boškovej 20 žiakov sekundy.

Projekt je myšlienkou vydavateľstva Martinus (https://www.martinus.sk/nasatriedacita), ktoré poskytuje 50% zľavu na nákup 21 kníh pre triednu knižnicu.  AD ASTRA n.o. podporila projekt dofinancovaním zvyšných 50% nákladov na nákup kníh.

Tešilo nás, že sme sa mohli zúčastniť odovzdávania kníh študentom. Záujem o knižky je vidieť na prvý pohľad -  fotografie tu>>>.

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie