Cena riaditeľa školy

V rámci podpory práce s talentovanými študentmi sme sa zapojili do udeľovania Ceny riaditeľa školy. Projekt ponúka škole možnosť odmeniť výnimočných absolventov za ich prínos k propagácii a šírenia dobrého mena školy počas celého ich štúdia. Ocenenie každoročne získava jeden absolvent 4. ročníka za výborné študijné výsledky, reprezentáciu školy a prácu nad rámec povinností.V roku 2021 získala diplom a finančnú odmenu študentka 4. B triedy Natália Bátorová.

Tento rok sa AD ASTRA n.o. poprvýkrát zapojila do projektu. Okrem financovania cien sme poskytli Gymnáziu možnosť pripojiť odovzdávanie Ceny riaditeľa školy k slávnostnému finále projektu Osobnosti Gymnázia.

Tento rok bol špeciálny aj tým, že Riaditeľ školy dodatočne udelil ceny za rok 2020. Pandemická situácia spôsobila, že ocenenia nemohli byť udelené v júni 2020. A bol špeciálny aj tým, že cenu dostali dve študentky. Výber bol ťažký, a tak sa riaditeľ rozhodol urobiť výnimku. Ocenenia za rok 2020 získali absolventky Karolína Janičíková, Margaréta Hradňanská. Všetkým oceneným gratulujeme.

 

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie