Späť

Poznáme finalistov na Osobnosti Gymnázia 2023

Pridané: 18.5.2023 22:18:46 Počet zobrazení: 1376

18 Máj 2023

Predmetové komisie v spolupráci so Žiackou školskou radou vybrali 16 finalistov na ocenenie Osobnosti Gymnázia 2023. Správna rada AD ASTRA n.o. rozhodne o tom, kto z nich si na slávnostnom finále 26. mája ocenenie preberie.

Poznáme finalistov na Osobnosti Gymnázia 2023

AD ASTRA n.o. zhromaždila 48 nominácií na študentské Osobnosti Gymnázia od pedagogických pracovníkov školy a od zástupcov Žiackej školskej rady. Vedúci predmetových komisií a predsedkyňa žiackej školskej rady sa zhodli na 16 z nich a posunuli ich do finále. Toto sú kandidáti, držíme im všetkým palce a gratulujeme k postupu do finále: Lucia Kodríková 4.B; David Jahôdka 4.B; Samuel Boško 4.B; Marek Hajdík 4.C; Oliver German 3.A; David Kršík 3.A; Alexandra Karvašová septima; Zuzana Jakubová 2.A; Jakub Buzalka 2.C; Andrea Babíncová 2.C; Pavol Ragula 2.C; Alex Varhaník 1.C; Adrián Horný 1.C; Adela Bošková kvinta. Chcete ich spoznať lepšie? Pozrite sem>>>

Rozhodnutie správnej rady AD ASTRA n.o. si všetci prídu vypočuť na slávnostné finále, ktoré sa bude konať pod patronátom primátora mesta 26.5.2023. Niektorí z nich sa budú môcť pýšiť ocenením Osobnosť Gymnázia 2023.

Aj tento rok udelíme cenenie Učiteľská osobnosť Gymnázia. Z finále si ho odnesie jeden z desiatich nominovaných pedagógov našej školy: Miroslav Kuka, Anna Jančová, Silvia Závadská, Valéria Bošková, Erika, Hrenáková, Alena Honeková, Jozef Šujak, Zuzana Holincová, Veronika Lagová, Rastislav Kručay.

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie