Právnická osoba

Ak ste právnická osoba:

  1. Priestor na poukázanie 2% (alebo 1%) z dane je v Daňovom priznaní k dani z príjmov právnických osôb vo VI. časti na strane 12. Príklad, ako údaje o prijímateľovi v daňovom priznaní vyplniť je dostupný pod touto linkou: VI. časť str. 12>>>. Identifikačné údaje pre AD ASTRA n.o., ktoré potrebujete do daňového priznania uviesť nájdete aj na konci tohto článku.

  2. Sumu, ktorú poukazujete uveďte v zodpovedajúcich kolónkach Daňového priznania. 2% je maximálna celková suma, ktorú môžete poukázať v prospech všetkých prijímateľov. Táto suma však musí byť minimálne 8 € v prospech jedného prijímateľa. Ak nám chcete oznámiť, že ste nám zaslali svoje 2%, zaškrtnite v tlačive súhlas so zaslaním Vašich údajov. Dozvieme sa obchodné meno a sídlo Vašej firmy a budeme sa Vám môcť poďakovať. Poukázaná suma zostane utajená.

  3. Riadne vyplnené daňové priznanie doručte v lehote na podanie daňového priznania na príslušný daňový úrad a v tomto termíne aj zaplaťte daň z príjmov.

  4. Daňový úrad po kontrole údajov a splnení všetkých podmienok prevedie sumu, ktorú ste poukázali, v náš prospech. Má na to zákonnú lehotu 90 dní.

 

Identifikačné údaje AD ASTRA n.o.

IČO: 35656492
Obchodné meno (názov): AD ASTRA n.o.
Právna forma: nezisková organizácia
Sídlo: Ul. Školská 8, 01701 Považská Bystrica

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie