Späť

Prvých osem laureátov sa môže popýšiť ocenením OSOBNOSŤ GYMNÁZIA

Pridané: 25.6.2021 11:49:18 Počet zobrazení: 254

25 Jún 2021

Tlačová správa: V piatok 18. júna sa v sobášnej miestnosti mestského úradu konalo premiérové odovzdávanie ocenení talentovaným žiakom Gymnázia v Považskej Bystrici OSOBNOSŤ GYMNÁZIA 2021. Práve to zastrešuje nezisková organizácia AD ASTRA, pričom pomocnú ruku s financiami jej podali viacerí sponzori. Záštitu nad slávnostným podujatím prebral primátor mesta Karol Janas, ktorý je bývalým absolventom tejto školy. Viac podrobností a celú tlačovú správu nájdete v texte príspevku.

Prvých osem laureátov sa môže popýšiť ocenením OSOBNOSŤ GYMNÁZIA

Počas slávnostného udeľovania ocenení si osem finalistov prevzalo darčeky z rúk partnerov projektu. Išlo nielen o diplomy, ale aj balíček, v ktorom si našli tablet, tričko a odznak Osobnosť Gymnázia. Ocenených vyberali členovia správnej rady AD Astra z návrhov jednotlivých predmetových komisií. Spoločne sa uzniesli na udelenie ocenenia pre Adelu Boškovú. Alexandru Karvašovú, Valériu Kvaššayovú, Karla Procházku, Katarínu Boškovú, Jakuba Bielika, Natáliu Bátorovú a Lindu Cehlárikovú. – Bola som naozaj prekvapená, vôbec som to nečakala. Je to skvelý nápad, ktorý veľmi oceňujem, - povedala čerstvá držiteľka ocenenia OSOBNOSŤ GYMNÁZIA Valéria Kvaššayová. - Myslím si, že je to skvelý spôsob, ako ukázať našim spolužiakom a rovesníkom, že sa netreba báť urobiť niečo naviac a zapojiť sa do mimoškolských aktivít, - zdôraznila.

OSOBNOSŤ GYMNÁZIA 2021 - Tlačová správa na stiahnutie (.pdf)

OSOBNOSŤ GYMNÁZIA 2021 - Profily ocenených študentov

OSOBNOSŤ GYMNÁZIA 2021 - Partneri

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie