Späť

Poznáme finalistov na Osobnosti Gymnázia 2022

Pridané: 2.6.2022 13:55:18 Počet zobrazení: 735

02 Jún 2022

Predmetové komisie v spolupráci so Žiackou školskou radou vybrali 12 finalistov na ocenenie Osobnosti Gymnázia 2022. Správna rada AD ASTRA n.o. rozhodne o tom, kto z nich si na slávnostnom finále 10. júna ocenenie preberie.

Poznáme finalistov na Osobnosti Gymnázia 2022

AD ASTRA n.o. zhromaždila 33 nominácií na študentské Osobnosti Gymnázia od pedagogických pracovníkov školy a od zástupcov Žiackej školskej rady. Vedúci predmetových komisií a predsedkyňa žiackej školskej rady sa zhodli na 12 z nich a posunuli ich do finále. Toto sú kandidáti, držíme im všetkým palce a gratulujeme k postupu do finále: Adela Bošková, kvarta; Jakub Buzalka 1.C; David Kršík 2.A; Alexandra Karvašová sexta; Valéria Kvaššayová 3.C; Dávid Jahôdka 3.B; Lucia Kodríková 3.B; Andrea Svitková 3.C; Marek Hajdík 3.C; Karel Procházka 4.C; Nela Nikmon 4.A; Katarína Bošková 4.A.

Rozhodnutie správnej rady AD ASTRA n.o. si všetci prídu vypočuť na slávnostné finále, ktoré sa bude konať pod patronátom primátora mesta 10.6.2022. Niektorí z nich, najviac ôsmi, sa budú môcť pýšiť ocenením Osobnosť Gymnázia 2022.

Ocenenie Učiteľská osobnosť Gymnázia bude tento rok udelené po prvýkrát. Z finále si ho odnesie jeden z piatich nominovaných pedagógov našej školy: Anna Jančová; Peter Jendryščík; Valéria Bošková; Ľubica Hanulíková; Erika Hrenáková.

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie